Омладинске олимпијске игре у Сингапуру (3. део)

У четвртак, прва младинска олимпијада у Сингапуру се приближила финалу. Руски спортисти освојили су 20 златних медаља, а заузели друго место у пласману медаља. На првом - кинеском атлетичару. Нудимо вам трећи део фотографија из ових спортова. (Гледајте Дио 1, Дио 2)

(Укупно 17 фотографија)

Пост Спонзор: Бесплатан рачунарски софтвер можете наћи на МиФрееСофт.ру. Велики избор програма различитих категорија за све прилике.

1. Спортиста из Бугарске Денислав Зуслеков (у црвеном) и Фрадимил Макеио из Венецуеле током боксерске борбе у категорији тежине до 57 кг 24. августа. Фрадимил је освојио ову борбу и освојио бронзану медаљу. (Сам Канг Ли / АП)

2. Чилеански фудбалери су победили националну екипу Екваторијалне Гвинеје у финалу за извођење пенала. Резултат је био 5: 3. (Вивек Пракасх / Реутерс)

3. Авомо Фелисидад, спортист из Екваторијалне Гвинеје, налази се на фудбалу после прекршаја у утакмици против Чилеа. (Иссеи Като / Реутерс)

4. Кинески атлет Киу Бо скокова са 10 метара куле. Кинези су освојили такмичење у роњењу са торња, пре 67,95 поена украјинског Александра Бондара. (Вонг Маие-Е / АП)

5. Оои Зи Лианг из Миласиа скакања са 10 метара куле. (Вонг Маие-Е / АП)

6. Арина Схаропа из Белорусије током представе са лоптом у такмичењима ритмичне гимнастике. Бјелоруски је постао власник сребрне медаље, руска Александра Меркулова је преузела злато. (Вонг Маие-Е / АП)

7. Аника Профитт из Намибије испусти лопту током својих наступа на такмичењима ритмичне гимнастике. (Вонг Маие-Е / АП)

8. 17-годишњи Тим Пиритс из Немачке скокне са 10 метара куле. (Вонг Маие-Е / АП)

9. Атлетичар из Бразила Тиаго да Силва скочи са полом на киши. (Степхен Моррисон / ЕПА)

10. Млади атлетичар из Кине, Јиао Лиу током свог тријумфалног наступа. Девојчица је постала олимпијски шампион младих игара у Сингапуру, скакања са 3 метра куле. (Тим Чонг / Ројтерс)

11. Канадска Памела Веир током скока са 3-метарске расклопе. (Вонг Маие-Е / АП)

12. Кинески спортиста Јиао Лиу, који је постао олимпијски првак на омладинским играма у скоку са платформе од 3 метра, потресао је главу након што се појавио на површини базена. (Вонг Маие-Е / АП)

13. Скок америчког духа Ленз / Валлејо не изгледа веома синхроно. (Тим Чонг / Ројтерс)

14. Хонг Тсу Ксианг (Тајван) током игре стоног тениса, који је изгубио од јапанског Коки Ниве, који је преузео злато са Олимпијаде. (Вонг Маие-Е / АП)

15. Виргиниа Ниамбура из Кеније (лево) и Тсехинесх Тсенга из Етиопије током трке на удаљености од 2000 метара са препрекама. (Степхен Моррисон / ЕПА)

16. Схаиан Назирпурдизазхи из Ирана (у плавој боји) током борбе са белгијским Томом Никифоровем на џудским такмичењима. (Иссеи Като / Реутерс)

17. Руска Надежда Леонтјева на завршетку пет километара. У суботу, на Олимпијским играма младих у Сингапуру, Леонтиева је освојила бронзу у 5000 м хода, пропустила је италијанску Анна Цлементе и кинеску Мао Иансху због пада украјинске жене на циљну линију. (Сам Канг Ли / АП)

Извор: Спортски блог