Ворлд Винтер Ектреме Гамес

Светске Винтер Ектреме игре започеле су у Аспену крајем недеље. Схаун Вхите је освојио четврту узастопну златну медаљу на такмичењу за сновбоард. Погледајмо најбоље фотографије са овог спортског догађаја..

(42 фотографиј всего)

1. Јохн Теллер (центар) води предност, преузимајући Цхрис Дел Босцо (лево) и Цасеи Пакет. Теллер је освојио златну медаљу у екстремном скијању у Буттермилк-у 30. јануара у Аспену, у Колораду. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

2. Сновбоардер на Ворлд Винтер Ектреме Гамес у Аспен. (АП Пхото / Тхе Денвер Пост, РЈ Сангости)

3. Халлдор Хенгасон изводи трикот са тријумфом на такмичењима у слотили. (АП Пхото / Тхе Денвер Пост, РЈ Сангости)

4. Схаун Вхите се загреје пре такмичења мушкараца. (РЈ Сангости, пост Денвер)

5. Мауд Раимонд вози пре такмичења слопестиле. (АП Пхото / Тхе Денвер Пост, РЈ Сангости)

6. Зацх Блацк се попне на платформу за такмичење Суперпипе у Аспену. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

7. Јустин Хоиер се припрема за круг елиминације. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

8. Цолби Црапо током унакрсног снијега. (АП Пхото / Тхе Газетте, Цхристиан Мурдоцк)

9. Сеан Вхите се загреје пре такмичења. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

10. Јустин Хоиер у финалном фудбалу за фреестиле снијег. (РЈ Сангости, пост Денвер)

11. Феи Гулини завршава у квалификационој фази женског такмичења на сноуборду. (РЈ Сангости, пост Денвер)

12. Симон Думонт на такмичењу суперпипе. (РЈ Сангости, пост Денвер)

13. Свеједно Симон Думонт. (РЈ Сангости, пост Денвер)

14. Дванаестогодишњи Лео МекДоналд није се плашио да дође у финале у шорцима. О својој одлуци, он је једноставно рекао: "Ја увек носим кратке". (Фото: ААрон Онтивероз, Пост Денвер)

15. Партнер поседује оператера ЕСПН канала, док сњежна мачка пролази кроз прошлост, бијајући стубове снега. На такмичењу, два учесника возе дуж стазе. Циљ је надмашити противника, иако успева да покаже трикове. (Фото: ААрон Онтивероз, Пост Денвер)

16. 21-годишња Бранка Цамрон плеса у клубу "Хунтер Бар". ДЈ Скип Реап је одушевио публику целу ноћ својим ритмовима. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

17. Један 21-годишњи студент, Иантзен Ротх, пије пиво са пријатељима у центру Аспена, где је компанија дошла до екстремних игара и само се дружила. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

18. Бартендер "Литтле Анние" Стеве излази 13 коктела "Јаегер Бомбс". Иако је овај тип наручио за своје пријатеље, бармена му није дозволила да то све носи за столом. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

19. Рано ујутру пре такмичења суперпипе. (РЈ Сангости, пост Денвер)

20. Цресцент, "уоквирен" лифт за столице 29. јануара у Аспену. (РЈ Сангости, пост Денвер)

21. Ницк Баумгартнер загрли свог шестогодишњег сина Ландона у финалу такмичења на сноуборду. Баумгартнер је освојио своју прву медаљу у екстремним мечевима. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

22. 14-годишњи Милес Фрицкер са својом афро четкицом. Милес каже да је расла косу из другог разреда зато што је "веома препознатљива". (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

23. Гретцхен Блеиер пред финале женске суперпипе. Нажалост, девојчица је пропала сва три покушаја. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

24. Бобби Бровн из Денвера пао је у последњој рунди такмичења "Биг Аир", али је ипак успио узети сребро. (Пхото би РЈ Сангости, Тхе Денвер Пост)

25. Бобби Бровн после те јесени. (Пхото би РЈ Сангости, Тхе Денвер Пост)

26. С лева на десно: Цхрис Дел Босцо и Јохн Теллер прелазе финиш у финалу. Теллер је завршио прво, Дел Боско је добио сребро. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

27. Учесници у трци "СноЦросс" у финалу у Аспену. (РЈ Сангости, пост Денвер)

28. Келсеи Серва (испод), Фанние Смитх (на шанку) и Опхелиа Давид прелазе циљну линију на женској конкуренцији. Серва и Давид су се суочили, али су у први мах успели да стигну до завршне линије. Смит је трећи. (АП Пхото / Тхе Газетте, Цхристиан Мурдоцк)

29. Сеан Вхите на путу до његове златне медаље. (РЈ Сангости, пост Денвер)

30. Чувени замки Сеан Вхите током тренинга. Бела је освојила четврту узастопну златну медаљу. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

31. Катсухиро Какубо чека почетак свог првог кола у завршној суперпипе. (ААрон Онтивероз, пост Денвер)

32. Златни медаља Шин Вајт. (РЈ Сангости, пост Денвер)

33. Гледаоци су гужвани у близини снежне мјере снега у снијегу. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

34. Гледаоци су видели како Схавн Вхите освоји четврто узастопно злато на такмичењу за сновбоард. На овим утакмицама постављен је рекорд - 114200 гледалаца у четири дана такмичења. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

35. Туцкер Хибберт води трку за снег. Хибберт је освојио своју шесту златну медаљу. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

36. Нате Баумгартнер се радује што је успео да пређе Кевин Хилл и освоји златну медаљу. (АП Фото / Тхе Денвер Пост, ААрон Онтивероз)

37. Учесници трке на снијегу. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

38. Гретцхен Блеилер пре тренинга. У конкуренцији суперпипе завршила је шесто. Поред активних спортова, она је такође сувласник мале онлине књижаре. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

39. Амерички Линдсаи Јацобеллис након што је добио златну медаљу на женском такмичењу на сновбоарду. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

40. С десна на лево: Граеме Ватанабе из САД, Нате Холланд из САД-а, Алек Деиболд из САД-а, Јонатхан Цхеевер из САД и Роб Фаган из Канаде у четвртом финалу снежне одбојке. Златну медаљу освојио је Баумгартнер. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

41. Симон Думонт из Маине лети преко публике. Завршио је треће место. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)

42. Француски човјек Тхомас Криеф честитао је свом сународнику Кевину Ролланду (лево), који је освојио такмичење за суперпипе. (Пхото би Доуг Пенсингер / Гетти Имагес)